ماست برای گربه ها

ماست غذایی است که برای مصرف گربه ها بسیار توصیه می شود. گربه ها نه تنها ماست را بدلیل مزه آن دوست دارند، بلکه مصرف ماست برای سلامت آنها بسیار مفید است و شدیداً توصیه می شود. البته رعایت برخی موارد برای استفاده از ماست برای گربه ها ضروری است که به آنها اشاره می کنیم:

* ماست باعث سلامت روده های گربه می شود.

* مصرف ماست توصیه می شود، چرا که در هضم غذا و میکروبهای مفید مستقر در روده کمک می کند. ماست سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و باعث هضم بهتر غذا می شود.

پروبایوتيکز

پروبایوتيکز نوعی باکتری مفید می باشد. پروبایوتيکز، باکتری است که به مدت هضم کمک میکند. گربه ها توانایی هضم پروبایوتيکز از طریق مصرف ماست یا قرصهای مکمل افزوده به وعده های غذایی خود را دارند.

درمان اسهال

ماست در درمان اسهال در بچه گربه ها مفید است. دامپزشکام مصرف ماست ساده را برای بچه گربه ها و گربه ها پیشنهاد میکنند. مقدار لازم ماست به میزان 5 میلی پیش از هر وعده غذایی تا زمانیکه اسهال باقی است، توصیه می گردد.

برای سایر موارد گوارشی

ماست به مشکلات و بیماریهای در خصوص هضم غذا کمک می کندو ماست به سایر بیماریهایی از قبیل گلوله مویی( موهایی که توسط حیوان بلعیده شده و بصورت گلوله در معده جمع شده است) ، استفراغ و یبوست موثر است.

عدم تحمل لاکتوز در گربه ها

با دادن مقداری شیر، می توانید به سادگی عدم تحمل لاکتوز در گربه ها را امتحان کنید.

گربه هایی که لاکتوز را هضم نمی کنند، نباید ماست مصرف کنند. در صورتیکه گربه پس از مصرف شیر دچار اسهال شد و این اسهال ادامه داشت، گربه قادر به تحمل لاکتوز نمی باشد.

توجه:

- گربه ها هرگز نباید ماست طعم دار مصرف کنند.

ارتباط با ما

 

 آدرس

  • تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسیده به اتوبان یادگار امام، پلاک 131

 

 تماس

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 88368585

 

اینستاگرام